تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

فراموشی به چه معنیست

  ir" target="_blank"> و فراموش شدنیست.ir" target="_blank"> ما خنده هایی شگفت میزنند. و این به معنی ترس است.ir" target="_blank"> و دردهایم را تسکین ندهم.ir" target="_blank"> و در دنیایی مشوش، نه؟

  جمله پایانی:

  هیچ وقت فراموشی را آرزو مکن چون شاید باز هم در تغییر مسیری قرار گیری که میفهمی: 

  " گذشته ای قضاوت را دوست نداریم چون قضاوت شدن به معنی درک نشدن آرزوی نبودن بعضی، مثال آنان که به فراموشی کامل رسیده اند و حتی بچشم آوردن مشکلات تلاش به فراموشی به معنی ندانستن قدر آن زمانها ، چون تورا به لجن زار نزدیک میکند. هرچه که باشد خودمان ساختیم یا خواستیم یا امتحانیست که دیگران برایمان سختش کرده اند چرا باید جا بزنیم.ir" target="_blank"> با غلطگیر پاک کنیم، در زندگی انسان به معنی کم آوردن از تو باید فراموش شود زیرا آن هم در آینده مضحک و نباید باشد.ir" target="_blank"> و با آنچه که هست از ندانسته ها همه ات را، پر و تنها غلط را به عمل رسانده ایم، نخواستن بودن در آن مکان ها و اصرار بر بودن آنان مارا به کج راهی پر ز خنده میبَرَد که دیگران و مجهولات ذهنی درحال گذران چیزی ناشناخته اند. ولی گاهی اشتباه نکردیم و نابود شویم و زمان هاست.ir" target="_blank"> و فراموش کنی و اشتباهات ماست.                   

  این روزها کمی بیشتر آگاه باشیم لطفاً

            @xyzfactism                          طغظ = xYz

  ،

  فراموشی معنایش چیست                

  من همیشه سعی کردم چیزی را فراموش نکنم، غلط را و باطلاقی که تلاش نکردن برای ساخت قدرتی عظیم است.ir" target="_blank"> و در لحظاتی که گذشت سعی کردم هیچ زمانی و حتی فراموش کردن میتواند به معنی این باشد که میخواستیم نباشیم و ترس به معنی مرگ.

  چون فراموش کردن یا با فراموشی خود را آرام نکنم فشار آوردن به موضوعات خاص مخصوصا فشار آوردن به موضوعات پوچ همه ات را باید در آن بگذاری و آیندگان بر گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها : , , , ,

آمار امروز جمعه 26 آبان 1396

 • تعداد وبلاگ :55488
 • تعداد مطالب :172020
 • بازدید امروز :423945
 • بازدید داخلی :22934
 • کاربران حاضر :150
 • رباتهای جستجوگر:325
 • همه حاضرین :475

تگ های برتر